Anos Travel Club działa na rynku turystycznym jako Agent (Ustawa o turystyce z dnia 29.07.1997 r.) na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, wydanego przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem ewidencyjnym 5201/2010.

Dane rejestrowe:

ANOS TRAVEL CLUB Anna Krusiec
ul. Kazimierza Wielkiego 87
30-074 Kraków
NIP: 945-132-01-25
REGON: 121320395

Wszystkie oferty w jednym miejscu

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą Klientów indywidualnych i Firm. Jesteśmy przedstawicielem największych Touroperatorów, takich jak: Itaka, Rainbow Tours, TUI, Grecos Holiday, Coral Travel oraz wielu innych firm. Współpracujemy tylko z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami posiadającymi wszelkie wymagane zezwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe.

Chcemy, aby nasi Klienci cieszyli się wakacjami, które im polecimy. Naszym priorytetem jest i zawsze będzie zadowolenie Klienta. Podróże to nasza pasja, a świadomość, że poleciliśmy Państwu imprezę, z której wrócicie zadowoleni, daje nam ogromną satysfakcję. Gwarantujemy, że w naszym biurze zawsze znajdą Państwo najbardziej atrakcyjną cenowo ofertę. U nas ceny są identyczne jak u organizatora, a możliwość wyboru spośród oferty zaufanych touroperatorów gwarantuje zadowolenie i zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych wakacyjnych marzeń.

Oferujemy szeroką gamę produktów turystycznych

 • imprezy turystyczne największych polskich touroperatorów,
 • bilety lotnicze regularnych i tanich linii lotniczych,
 • rezerwacje hotelowe w kraju i na świecie,
 • rejsy wycieczkowe,
 • ubezpieczenia turystyczne,
 • rezerwacja parkingów w okolicy lotnisk.

Wizyta w naszym biurze zaoszczędzi Państwa czas i pozwoli w miłej atmosferze obejrzeć bogatą ofertę, a fachowa i miła obsługa pomoże wybrać najlepszą opcję wypoczynku. Jesteśmy przekonani, że każdy Klient znajdzie wśród naszych propozycji coś dla siebie.

Płatności

Rezerwując wycieczkę możesz dokonać płatności:

 • gotówką lub kartą kredytową w biurze
 • przelewem na konto ING Bank Śląski 55 1050 1445 1000 0090 7553 6335
 • online

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zapraszamy Państwa do siedziby, mieszczącej się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 87 w Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w naszym biurze przebiegała w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Posiadamy trzy stanowiska obsługi Klienta, które umożliwiają wygodne przedstawienia pełnej oferty. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu, w celu umówienia terminu spotkania.

 • Możesz uzyskać pomoc naszego Doradcy Turystycznego dzwoniąc pod numer infolinii 500-470-466 (dla tel. stacjonarnych) lub 12 637-01-02 (dla tel. komórkowych).
 • Jeśli jesteś zdecydowany co do wyboru oferty możesz ją również zarezerwować on-line.

Pozdrawiamy ciepło,

Zespół Anos Travel Club